درباره وبلاگ


شما با استفاده از این سایت می توانید از امکانات مرجع تخصصی یراق آلات آشپزخانه به رایگان استفاده نمایید

مدیر وبلاگ : وحید منفرد
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مرجع تخصصی یراق آلات آشپزخانه
مرجع تخصصی یراق آلات آشپزخانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

انواع تقسیم کننده های داخل کشوی کابینت برای مرتب سازی آشپزخانه

تقسیم کننده های داخل کشوی کابینت، از ابزارهایی هستند که علاوه بر زیبایی و مرتب سازی کابینت آشپزخانه، کارایی فوق العاده دارند.تقسیم کننده های داخل کشوی کابینت با انواع ریل های جعبه ای بلوم قابل استفاده است. اما آمبیا لاین بیشتر برای لگرا باکس بلوم و اُرگا لاین برای تاندم باکس استفاده می شود. 

آمبیا لاین (Ambia-Line) برای لگرا باکس (legrabox)


  
تقسیم کننده های داخل کشوی آمبیا لاین به ظرافت ، طراحی ساده و مینیمالی و انعطاف پذیری در تغییر، معروف هستند. این تقسیم کننده ها می توانند به طور گسترده ای استفاده شوند. این نوع از تقسیم کننده ها برای استفاده در لگرا باکس ها طراحی شده اند و این اطمینان را می دهند که هر محیطی را مرتب و سازمان یافته کنند. 
 
ترتیب درست و کاربردهای مختلف اجزای تقسیم کننده، امکان طراحی مدل های متنوعی برای سازماندهی و مرتب سازی داخل کشو ها به ما می دهد. این تقسیم کننده کاربردی و منعطف ساخته شده است و انتخاب های مختلفی را برای شما امکان پذیر می کند.
 

طراحی استیل برای آمبیا لاین:

استیل آمبیا لاین برای لگرا باکس.تقسیم کننده داخل کشو بلوم.
تقسیم کننده داخل کشوی کابینت .تقسیم کننده داخل کشوی کابینت.
اکسسوری داخل کشوی کابینت .مدل های اکسسوری داخل کشوی کابینت .
فریم های با کیفیت استیل، بسیار کاربردی، متنوع و انعطاف پذیر هستند و فریم های داخلی آهن ربایی هستند و به کشو می چسبند. استفاده از آن ها آسان و راحت است و رنگ های مختلفی از این فریم ها وجود دارد. این فریم ها در سه رنگ سفید مات، خاکستری مات و مشکی مات هستند که می توان رنگ آن ها را با رنگ کشو یکسان در نظر گرفت تا فضایی یکپارچه ایجاد کند. 

طراحی چوبی برای آمبیا لاین: 

تقسیم کننده چوبی داخل کشوی آمبیا لاین
 
مدل های چوبی برای اکسسوری داخل کشوی کابینت   اکسسوری داخل کشوی کابینت 
 تقسیم کننده داخل کشوی کابینت تقسیم کننده داخل کشوی کابینت آشپزخانه
   اکسسوری داخل کشوی کابینت تقسیم کننده کشوی کابینت چوبی

آمبیا لاین با طراحی چوبی دارای ترتیب موزون با کمک از تن های رنگی چوب است. این مدل از آمبیا لاین، احساس تأثیر گذاری از نظم و رضایت در بیننده نسبت به وسایل آشپزخانه ایجاد می کند. جنس قاب های چوبی آمبیا لاین از چوب های مرغوب و با کیفیت است که زیبایی زیادی را به داخل کشوهای کابینت می بخشند و می توان در هر قسمتی از کشو از آن ها استفاده کرد.
 چوب های استفاده شده برای این فریم ها از بلوط باردولینو، بلوط نبراسکا و گردوی تنسی ساخته می شوند و این اطمینان را ایجاد می کنند که داخل کشوهای شما مرتب و کاربردی در عین حال زیبا و شیک هستند. این نوع از ریل ها برای استفاده در لگرا باکس، بهترین گزینه هستند. 

اکسسوری هایی که آمبیا لاین در دل خود دارد:

اکسسوری های داخل کشوی کابینت بلوم
 
 اکسسوری کشوی کابینت آشپزخانه اکسسوری کابینت آشپزخانه
 اکسسوری داخل کشوی آشپزخانه اکسسوری داخل کشوی کابینت آشپزخانه

اکسسوری هایی آشپزخانه ای که آمبیا لاین در دل خودش دارد طراحی زیبا، کاربردی با امکان استفاده ی راحت دارند. نگهدارنده های چاقوها، بشقاب ها، فویل و سلفون به مرتب کردن آشپزخانه شما کمک می کند. همه چیز در یک کشو به راحتی قابل دسترس می شود و علاوه بر آن وسایل مرتب و نظم بندی شده در کشو قرار داده می شوند. 
 تا  9 عدد چاقومی تواند کاملا مرتب در نگهدارنده ی چاقوی آمبیا لاین قرار داده شود. این اکسسوری برای فریم های 200 متری آمبیا لاین قابل استفاده است.
 نگهدارنده ی سلفون دارای خط برش است و به راحتی می توانید مقداری از سلفونی که نیاز دارید را بیرون بکشید و استفاده کنید. نگهدارنده ی فویل هم خیلی سریع و به راحتی قابل استفاده است. این اکسسوری برای فریم های 200 متری آمبیا لاین قابل استفاده است
 ادویه ها با اکسسوری طبقه بندی شده که برای آن ها طراحی شده در هر زمان که بخواهید به راحتی قابل استفاده است. شیشه های ادویه به راحتی در آمبیا لاین قرار گرفته می شوند بدون اینکه نگران واژگون شدن آن ها باشیم. این نوع از اکسسوری برای فریم های آمبیا لاین با ارتفاع بلند و عرض 218 میلی متر مناسب است. 
 اکسسوری نگهدارنده ی بشقاب تنوع خیلی زیادی دارد و تا 12 عدد بشقاب در هر کدام از آن ها می توانند قرار بگیرند. این اکسسوری برای نگهداری ایمن بشقاب ها کاربرد دارد و مطمئن هستید که با هر بار باز کردن کشو، بشقاب ها واژگون نمی شوند و حتی حمل آن ها را هم آسان تر می کند. 

اُرگا لاین (Orga-Line) برای تاندم باکس (Tandem-box) 

تقسیم کننده کشو برای تاندم باکس

تقسیم کننده کشوی ارگا لاین برای کشوی کابینت

ارگا لاین هم یکی دیگر از تقسیم کننده های داخل کشو است که کابرد فوق العادی برای مرتب کردن آشپزخانه دارد. 
ارگا لاین تمام وسیله های داخل کشو را برای شما مرتب می کند. بطری، قابلمه ها و تابه ها یا قاشق و چنگال همه می توانند با ارگا لاین مرتب و سازمان یافته داخل کشو چیده شوند. این وسیله، فضای زیادی را در آشپزخانه برای شما باز می کند. چون با این تقسیم کننده می توان هر وسیله ای را مرتب داخل کشو قرار داد. 
 

ارگا لاین برای انواع کشوی کابینت:

 
ارگا لاین برای تاندم باکس آنتارو
ارگا لاین برای تاندم باکس آنتارو 
 
تقسیم کننده داخل کشوی ارگا لاین برای تاندنم باکس اینتیوو
ارگا لاین برای تاندم باکس اینتیوو 
 
ارگا لاین برای تاندم باکس پلاس
ارگا لاین برای تاندم باکس پلاس
تقسیم کننده کشوی کابینت
ارگا لاین استیل برای وسایل آشپزخانه

طراحی و رنگ بندی تقسیم کننده داخل کشوی ارگا لاین، در همه ی مدل های تاندم باکس قابل استفاده است: تاندم باکس اینتیوو، تاندم باکس آنتارو و تاندم باکس پلاس. همه ی اجزای ارگا لاین قابل تنظیم و انعطاف پذیر هستند. این نوع تقسیم کننده هم به طور شگفت انگیزی دسترسی شما را به اجزای کشو، آسان و راحت می کند. ارگا لاین برای کابینت هایی با عرض 275 تا 1200 میلی متر قابل استفاده است. 

ارگا لاین استیل:
فریم های (قاب های) تقسیم کننده داخل کشوی ارگا لاین، از جنس استیل با کیفیت ساخته شده می شوند و با طراحی مناسبی که دارد همه ی وسایل داخل کشو را در دید و به راحتی قابل استفاده قرار می دهد. همه ی اجزا به آسانی از کشو جدا می شود و می تواند به راحتی شسته شوند.

اکسسوری های داخل کشوی ارگا لاین:اکسسوری های داخل کشوی ارگا لاین برای فویل، سلفون، بشقاب ها، چاقو و ادویه ها جای مخصوص دارد و کاربرد آن ها مانند اکسسوری های آمبیا لاین می باشد.

نادری، محمد«انواع تقسیم کننده های داخل کشوی کابینت برای مرتب سازی آشپزخانه»، یراق آلات کابینت آشپزخانه.

نوع مطلب :
برچسب ها : ارگا لاین استیل - آمبیا لاین - اُرگا لاین - تاندم باکس آنتارو - تاندم باکس اینتیوو - تاندم باکس پلاس - ارگا لاین استیل برای وسایل آشپزخانه،
لینک های مرتبط : یراق آلات کابینت آشپزخانه،
 
   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات